Խաղաղ Դոնի փողոց, 19 շենքի 1-6-րդ մուտքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Ծարավ Աղբյուրի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Նիկոլ Դումանի փողոց, 51 շենք, Հ.Հակոբյան փողոց, 7 շենք, Վաղարշյան փողոց, 21/1 շենք, Կոմիտասի պողոտա, 24/3 շենք, Ա.Տիգրանյան փողոց, 5/3 շենք, Ուլնեցու փողոց, 62/1 շենք, Աղբյուր Սերոբի փողոց, 11/1 շենք, Փափազյան փողոց, 11 շենք, Սունդուկյան փողոց, 23 շենք, Մամիկոնյանց փողոց, 23, 23/1 շենքեր, Կոմիտասի պողոտա, 34/2, 36գ շենքեր, Սբ.Աբգար Թագավոր փողոց, 44/1 շենք, Ա.Ավետիսյան փողոց, 1 շենք, Գուլակյան փողոց, 16բ շենք,
Սայաթ Նովայի պողոտա, 35 և 37 շենքեր, Թումանյան փողոց, 32, 34 շենքեր, Տերյան փողոց, 42 շենք, Այգեստան, 11 փողոց, Սարի Թաղի 2-3 շարքեր (մասնակի), Հերացի փողոց, 16 շենք, Արամի փողոց, 86 շենք, Զավարյան փողոց, 72-86 տներ, Քաջազնունի փողոց, 1, 3, 7, 9 շենքեր, Քաջազնունի փողոց, 2 շենք, Թումանյան փողոց, 11ա շենք, Դեմիրճյան փողոց, 27/1 շենք, Սարյան փողոց, 27 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Ավան, Աճառյան փողոց, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11/5, 12, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 30, 32, 34, 36/1, 36 շենքեր, թիվ 61 և 62 ավտոմատ հեռախոսակայանի շենք, Արտակարգ իրավիճակների նախարարության Ավանի մասնաշենքեր, թիվ 104 դպրոց, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Նորքի 1-ին միկրոշրջան, Լվովյան փողոց, 15 բնակելի շենք, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Առինջ, Տաշքենդի փողոց, 28 (2/9) բնակելի շենք, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նորքի 2-րդ միկրոշրջանի Դ. Ալյան փողոց, 4 շենք, Ավան, Թումանյան թաղամասի թիվ 10 բնակելի շենք, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Հ․Հովհաննիսյան փողոցի սեփական տներ, Շիրակի փողոց, 4/7, 21, 21ա բնակելի շենքեր, Շիրակի փողոցի սեփական տներ, Ն․Չարբախ 6, 7, 8, 9 փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Միկոյան փողոց, 25 շենք, Րաֆֆու փողոց, 43 շենքի 2-րդ և 3-րդ մուտքեր, Դավթաշեն 3-րդ թաղամասի 18 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,