Անտառային փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Գուլակյան փողոցի 16 բ շենք, Համբարձումյան, 97 շենք, Կոմիտասի պողոտա, 24/3 շենք, Աղբյուր Սերոբի, 11/1, 11/2 շենքեր, Բաղրամյան պողոտա, 57 շենք, Օրբելի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Ա.Ավետիսյան փողոց, 1-ին շենքի 2-րդ և 3-րդ մուտքեր, Համբարձումյան փողոց, 4 շենք, Քոչար փողոց, 20 շենք,
Քանաքեռ ՀԷԿ-ի 5, 5/3 10, 11 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Ղափանցյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Նորքի 4-րդ միկրոշրջան «Վեոն» ՍՊԸ, շտապ օգնության կայանի շենք, ՊՆ զորամասի շենք, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նորքի 2-րդ միկրոշրջանի Մոլդովական, 44/2, 44/3 շենքեր, Նորքի 5-րդ միկրոշրջանի Գալշոյան 2 շենք, Նորքի 8-րդ միկրոշրջանի Մինսկի 9 շենքեր, Ավան, Բրյուսովի թաղամաս, 68, Թումանյան թաղամաս, 11, Ավան-Առինջ, Բաբաջանյան 2/10 բնակելի շենքեր, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Ավան-Առինջ, Տաշքենդի 22 (1/18) շենք, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նորքի 6-րդ միկրոշրջանի Շոպրոնի 3-րդ նրբանցք, 5 շենք, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Արտաշիսյան փողոցի 54, 56, 58, 60, 60ա, 62 բնակելի շենքեր, Արտաշիսյան փողոց, 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Տիմիրյազովի, Պապովի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Սարի թաղ, 21 փողոց, Աղյուսագործների 59–99 տներ, Նար-Դոս, 48 – 60 զույգ տներ, Խաղաղ Դոնի 5-րդ շենքի 9-16 մուտքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Կողբացի, 2Ա շենք, Հանրապետության 58 շենք, Տիգրան Մեծ, 27 շենք, Քաջազնունի, 2 շենք, Արամի փողոց, 64 և 72 շենքեր, Մոսկովյան, 33 շենք, Սպենդարյան, 1, 3 շենքեր, Մաշտոցի, 35, 37, Թումանյան, 38 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Նորաշեն, 18 շենք, Դավիթաշեն 1-ին թաղամաս, 28 շենք, Դավիթաշեն 1-ին թաղամաս, 31 շենք, Միկոյան, 25 շենք, Դավիթաշեն 3-րդ թաղամաս, 18 շենքի 3-րդ և և 4-րդ մուտքեր, Անդրանիկի 78 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Կոտայքի մարզում
Հրազդան քաղաքի Ջրառատավան թաղամաս , «Ա․ Դանելյան» գազալցակայան, Սառցակոմբինատ, «Վանակաթ» ՓԲԸ, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,