Ահա և «լանզարոտեի կոնվենցիան» իր ողջ հմայքով պրակտիկայում. 13-15 տարեկան տղա երեխա է ում անունը Դավիթ է, բայց նրան Ինգա են անվանում և նրան դիմահարդարում է տրանսգենդերը (Video)
Ահա և «լանզարոտեի կոնվենցիան» իր ողջ հմայքով պրակտիկայում
Ես զարմանում եմ այս երեխան ծնողներ չունի՞: Մոտ 13-15 տարեկան տղա երեխա է ում անունու Դավիթ է բայց նրան Ինգա են անվանում և նրան դիմահարդարում է տրանսգենդերը:
Միշտ էլ եղել են այս տեսակները՝ բոլոր ժամանակներում, բայց իրենք հասարակությունից առանձին են եղել, իրենք ուղիղ եթերով մանկապղծությամբ չեն զբաղվել և չեն տարածել, նրանք միշտ առանձին են եղել, և այո ես այն մարդկանցից եմ, ով դեմ է արտահայտվում այս արատավոր երևույթին։ Սա արատ է, որ արդեն մեր իրականության լիարժեք մասն է փորձում դառնալ։
Հրավիրում եմ բոլոր պատկան մարմինների ուշադրությունը այս մակապղծության դեմն առնելու համար։ Պարզեք ով է նա, ինչու է հայտնվել այդ միջավայրում և ո՞ւր են նրա ծնողները։
Այսօր ամեն քայլափոխի տարածք է վաճառվում, կամ տրվում վարձով, յուրաքնչյուր երկրորդ քաղաքացին վարկերի մեջ թաղված է սարսափելի բարձր տոկոսադրույքներով, տնտեսությունը ոչ մի կենդանության նշան ցույց չի տալիս: Երկիրը արագ մահ է ապրում, իսկ փոխարենը զարգանում և բազմանում են տռանսգենդերները: Սա է ձեր ձեռքբերումը միայն, երկրում շատ բան է փոխվել ու բոլորը դեպի վատը միայն։
Հ.Գ Չեմ զարմանա, եթե իշխանավորների կանայք մոտ ապագայում հորդորեն խթանել տրանսգենդերների բիզնեսը և դիմահարդարման ուղղորդեն մեզ նրանց մոտ։