10:00-16:00 Մյասնիկյան պող. 2 շենք, Մայիսի 9-ի փ․12 շենք,
11:00-15:00 Աթոյան անց. 11, 13, 15, 17 19, 21 շենքեր, Ազատամարտիկների փ. 76, 78 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Գյուլբենկյան փ. 25 շենք, Համբարձումյան փ. 9, 47 շենքեր, Աղբյուր.Սերոբ փ. 7 շենք, Գրիբոյեդով փ. 1ա, 1բ, 1/1, Զարյան փ. 15, 15ա, 17 շենքեր, Սունդուկյան փ. 13 շենք, Արղության և Ղափանցյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ Մարգարյան 2-րդ նրբ. 3 շենք, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 12 շենք, Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 6/2 շենք, Բաշինջաղյան 2-րդ նրբ. 10 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Չեխովի փ․1, 14, 16 շենքեր, Չեխովի փ․1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Մանթաշյան փողոցի սեփական տներ, Մայիսի 9-ի փողոց սեփական տներ, Եղբայրության փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Տիգրան Մեծի պող. 31 շենք, Պուշկին փ. 50 շենքը, Մաշտոցի պող. 27, 27ա շենքեր, Սարյան փ. 10, 14, 24 շենքեր, Ֆրիկի փ. 10, 13, 16 շենքեր, Ամիրյան փ. 2-8 շենքեր, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տներ, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տներ, Բուզանդի փողոց հայկապալ, Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Գայի պող. 10 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 14, 50/1 շենքեր, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Քոչարյան փ. 14 շենք, Բաղյան փ․1, Բաղյան 1-ին նրբ․ 1, 2, 4, 6, Բաղյան 2-րդ նրբ․ 1, 7, 9, 11, 13, 33 շենքեր, Գյուրջյան փ․ 3 շենք, Գայի պող. 18, 20, 22, 24 շենքեր, թիվ 143 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան նրբ․ 1 շենք, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան փ. 1 շենք, Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 3 շենք, Ավան՝ Դուրյան թաղ․ 30, Աճառյան թաղ․ 5 շենքեր, Ավան Առինջ՝ 2-րդ միկրո.՝ 2/4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Պռոշյան փ. 1 շենք 3-րդ մուտք, Բաղրամյան պող. 21 շենք, Սունդուկյան փ. 7 շենք 4-րդ մուտք,