Լույս չի լինի Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Վարդանանց փ. 14, 14/1, 14/2 շենքեր, Խանջյան փ. 35 շենք, Հանրապետության փ. 62 շենք, Կորյունի 1-ին նրբ. 10 շենք, Նալբանդյան փ. 59 շենք, Նալբանդյան 34-59 տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Բայրոնի փ. 4 շենք, Սայաթ Նովա պող. 3 շենք, Թամանյան փ. 6, 8 շենքեր, Վաղարշյան փ. 18ա շենք, Ադոնցի փ. 6/2 շենք, Կոմիտասի պող. 47/1, 59/7 շենքեր, Դ.Անհաղթ փ. 4 շենք, Ռայնիսի փ. 1 շենք, Գոգոլի փ. 85 շենք, Սունդուկյան փ. 7/1, 7ա շենքեր, Քոչար փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քանաքեռ ՀԷԿ 1, 6 շենքեր, Հ.Էմին փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խաչատրյան փ. 1/2, 1/4, 30, 32 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 132 դպրոց, թիվ 33 մանկապարտեզ, Մամիկոնյանց փ. 40, 40/1, 40/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ն.Տիգրանյան փ. 19, 19/1, 21 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Փափազյան փ. 15 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, <<Մետրո>> թատրսն, Գ․Նժդեհի անվան հրապարակի շատրվաններ, Նժդեհի փ․12, 14, Մանթաշյան փ․26 շենքեր, Լազոյի նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Ծերենցի, Միքայելյան, Ջիվանի փողոցներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, ՆՈՒՇ բջ 14, Նոր Խարբերդ (այգեգործական տարածք), ՆՈՒՇ բջ 6 Նոր Խարբերդ (այգեգործական տարածք), Աթոյան անցուղի 7 շենք, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Լվովյան նրբ․ 4 շենք, Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1, 40 շենքեր, թիվ 113 մսուր մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ 2-րդ շենք (մուտքի վերանորոգում/ և Հ․Ավետիսյան փ. 38 շենք, Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 41 շենք 5, 6 մուտքեր և 25 շենք,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք, Գայի, Խանջյան, Զաքարյան, Սայաթ-Նովա, Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Կոմիտաս, Չարենցի, Աբովյանի, Իսահակյանի, Շիրակի Սաֆարյան փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Կալեր թաղամաս, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի,
11։00-17։00 Ձորաղբյուր, Կապուտան, Գեղաշեն, Կամարիս գյուղեր,
14։30-15։30 Արգել, Քարաշամ, Թեղենիք գյուղեր, «Սապֆիր», «Արգել», «Բժիշկներ», «Նաիրի», «Տրուդ» այգեգործական ընկերություններ, «Վեոն Արմենիա», «ՎիվաՍել ՄՏՍ», «Յուքոմ» բջջային օպերատորների կայաններ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,