Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում. ՀԷՑ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 21-ին` պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ տարածքներ կհոսանքազրկվեն։
Երեւան քաղաքի
10:00-16:00 Խորենացի փ. 72 շենքի 1-ին մուտքը, Խորենացի փ. 21, 44-52, 58, 60, 211, 215, 217, 219, 221; 2-րդ նրբ. 96, Որմնադիրների 2-րդ նրբ. 15-76 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 4/1, 24, 31Ա, 33, 36, 36Բ, 36Գ, 37, 40, 40Բ շենքերը, Արշակունյաց պող. 13, 25 սեփական տները եւ 26 շենքը, Արշակունյաց 1-ին նրբանցքը եւ 2-րդ նրբ. 1, 3, 24, 49Ա, 4-40, 33-43 սեփական տները, Մուրացանի փ. 4-36, Նեկրասովի փ. 3-33 սեփական տները, Ս.Դավիթի փ. 13 շենքը եւ 25-43 սեփական տները, Սուվորովի փ. 9-33 սեփական տները, Արեշ 8փ. 45-86; 15փ. 17-43; 19փ. 24-32; 22փ. 13-64; 24փ. 31-54; 25փ. 1-21, 10-31; 26փ. 36, 38, 77-106; 27փ. 1-35, 16-57; 28փ. 18-45; 29փ. 1-25; 30փ. 25-48; 34փ. 1-46, 34-84, 69-108; 36փ. 17-30, 27-58; 35փ. 4-33; 37փ. 1-34; 41/1փ. 2-17; 43փ. 1-33; 45փ. 6-40 սեփական տները, Արեշ 12փ. 99, 99/1; 14փ. 38Ա շենքերը, Վարդաշեն 12 փողոցը, Գորվետկայի 4, Չելյուսկինցիների փ. 1-58 սեփական տները, Դիմիտրովի 1-ին նրբ. 10-15 սեփական տները, Էրեբունի փ. 14 շենքը; 22 շենքի 1-45 բնակարանները եւ 24, 26 շենքերը, Դիմիտրովի 3, 4, 5 նրբանցքների 19-41 սեփական տները, Անդրանիկի փ. 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, Շիրազի փ. 6, 8, 10, 12, 14 շենքերը,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 2, 2/1, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Խանջյան փ. 7, 7ա շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի Թաղի 3-8, 17-24 փողոցների սեփական տները մասնակի եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի Թաղի 8-10 շարքերը մասնակի եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Թումանյան փ. 19, 21, Տերյան փ. 18-32, Աբովյան փ. 3/2, 5/1, 8 շենքերը եւ հարակից հանրյաին բաժանորդները, Հյուսիսային պողոտայի 10/1, 11 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Գյուլբենկյան փ. 31, 33, Բաղրամյան 4-րդ նրբ. 16 շենքերը, Կասյան փ. 12 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,