Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում. այդ թվում 6 ժամ ՊՆ շենքում, 4 ժամ հիվանդանոցում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հուլիսի 28-ին` պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ռոստոմի փ. 33-81, Քրիսափորի փ. 36-59; 2-րդ նրբ. 1-13 սեփական տները, Նար Դոսի փ. 36, 36Ա, 39-51; 1-ին նրբ. 43-51 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 52, 53, 54, 54Ա շենքերը, Տիգրան Մեծի նրբ. 3, 3Ա, 5 շենքերը եւ 2-րդ փակ. 6-8 սեփական տները, Խորենացի փ. 43Ա, 43Բ, 45Ա, 45Բ, 47 շենքերը (6-8 մուտքերը) եւ 49, 101-107 (կենտ) սեփական տները, Ծխախոտագործների փ. 62-69 (զույգ), Օստրովսկի փ. 1-95 սեփական տները, Խորենացի 2-րդ փակ. 17-30 սեփական տները, Նուբարաշեն 6-րդ փ. 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 112, 113, 130, 144, 150 շենքերը, Նուբարաշեն խճ. 1-5 շենքերը, Արշակունյաց պող. 13, 25 սեփական տները եւ 26 շենքը, Արշակունյաց 1-ին նրբանցքի սեփական տները; 2-րդ նրբ. 1, 3, 24, 4-40, 33-43, 49Ա սեփական տները, Տիտոգրադյան, Այվազովսկի փողոցները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սամբոյի եւ ձյուդոյի օլիմպիական մանկապատանեկան մարզադպրոցը եւ ԴՈՍԱԱՖ-ը (Արշակունյաց պող.), Լենինգրադյան փ. 2, 4, 6, 8, Հալաբյան փ. 3, 5, 7 շենքերը, Ծերենցի եւ Մամիկոնյան փողոցները, Մարգարյան 2-րդ նրբ. 6, 7, 8, 10, 12Ա շենքերը,