Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ հինգ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ օգոստոսի 21-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երեւան քաղաքի՝
10:00-16:00 Փափազյան փ. 16Բ շենքը, 16-րդ թաղամասի 36, 38, 42, 45, 46, Բաշինջաղյան փ. 198 եւ 1-ին նրբանցքի 8, 10, Սիսակյան փ. 22, Սեբաստիա փ. 22, 24, 26 շենքերը, Իսակովի պողոտան, Վշտունու փողոցը եւ 4-րդ 5-րդ նրբանցքները, Հակոբյանց, Միրաքյան, Մելիքյան, Առաքելյան, Խաչատրյան, Բաշինջաղյան, Մալաթիա, Շահումյան 18-րդ փողոցները,
Էրեբունի փ. 14, Նոր Արեշ 12-րդ փ. 99, 99/1, 14-րդ փ. 38Ա, Նար Դոսի փ. 36, 36Ա շենքերը եւ 39-51 սեփական տները, Խորենացի փ. 211, 215, 217, 219, 221, Որմնադիրների 2-րդ նրբանցքի 15-76 սեփական տները,
10:30-16:30 Սարի թաղ 3-8-րդ փողոցները եւ Նորագյուղ 87-346 սեփական տները՝ մասնակի, Սարի թաղ 13-րդ փ. 4-37, 15-րդ փ. 20-51, 19-րդ փ. 11-40, 21-րդ փ. 7-38, Թաիրովի 5-51, Իսակով փ. 1/3 սեփական տները եւ հանրային բաժանորդները, Դուրյան թաղամասի 42, 43, 46-50, թիվ 10-րդ մսուր մանկապարտեզի, Չարենց թաղամասի 16, 17, 28, թիվ 177-րդ դպրոցի շենքերը, հարակից տարածքների սեփական տները, հանրային բաժանորդները,
11:00-15:00 Ս.Դավթի փ. 9-76, Կրիլովի փ. 1-52, Թորոմոնյան փ. 18-61, Սուվորովի փ. 36-76 սեփական տները, Բուռնազյան փ. 59-117, նրբ. 1-8, Աճեմյան 2-րդ նրբ. 1-26 սեփական տները,