«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ սեպտեմբերի 7-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-14:00 Սունդուկյան փ. 1, 3, 3Ա շենքերը եւ 10Ա, 12Ա սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները,
10:00-16:00 Մեծարենցի, Իսրայել Օրու, Հովնաթանի, եւ Ոսկան փողոցները, ՀԱ Գ-3 թաղ. 1Ա, 1Բ, 2, 4, 5, 6, 6Ա, 6Բ շենքերը, Շիրազի փ. 48 շենքը, Սամբոյի ու Ձյուդոյի օլիմպիական մանկապատանեական մարզադպրոցը, Բրյուսովի փ. 165, 165Ա շենքերը եւ 58-78 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 4/1, 36, 36Բ, 36Գ, 53 շենքերը, Տիգրան Մեծի 2-րդ փակ. 6-8 սեփական տները, Խորենացի փ. 43Ա, 43Բ, 45Ա, 45Բ (6-8 մուտքեր) շենքերը եւ 49, 101-107 (կենտ), 211, 215, 217, 219, 221 սեփական տները, Խորենացի 2-րդ փակ. 17-30 սեփական տները, Նար-Դոսի 1-ին նրբ. 43-75 սեփական տները, Որմնադիրների 1-ին փ. 25-81; 2-րդ նրբ. 15-76 սեփական տները, Ծխախոտագործների փ. 62-68 (զույգ) սեփական տները, Օստրովսկի փ. 1-95 սեփական տները, Սարի թաղի 2փ. 40-44 (զույգ) սեփական տները, Նուբարաշեն 6փ. 1/3 եւ 11փ. 22, 23 շենքերը,
10:30-16:30 Ավան՝ թիվ 61 եւ 62 ավտոմատ հեռախոսակայանների շենքերը (Աճառյան փողոց), Քաղպաշտպանության 1-ին եւ 2-րդ մասնաշենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Զաքարիա Սարկավագի Քանաքեռցու փ. 131 եւ 151 շենքերը, Նար Դոս փ. 132-150, Չարենցի 2-րդ նրբ. 32/3, 32/28, Սարի թաղի 6-րդ շարքի 158-182 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 13փ. 4-37; 19փ. 11-40 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 13-19 շարքերը մասնակի եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Բարբյուսի փ. 7, 9 շենքերը եւ 2-14 սեփական տները, Սեպուհի փ. 1-19 սեփական տները, Դումանի փ. 12-25 շենքերը, Քեռու փ. 1-16 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Մելիքյան փ. 13, 14, 15, 16, 17 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-15:00 Արցախի փ. 10Բ, 10Դ, 10Գ, 10Վ շենքերը եւ 5Ա, 10Ա, 14Ա բարակները,
11:00-17:00 Այգեձոր փ. 69 շենքը եւ 39-65 սեփական տները, Դարաբաղ փ. 44/1 շենքը եւ 42, 42/1 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 49, Ջ.Բրայնսի փ. 4, Ս.Աբգար Թագավոր փ. 44/1 շենքերը,