Դանիան շահագործման է հանձնել Հյուսիսային Եվրոպայի ամենամեծ արևային մարտկոցների պարկը Երկրաշարժ է տեղի ունեցել «Ինտեր»-ը հաղթեց «Լեչչե»-ին․ Մխիթարյանը՝ գոլի հեղինակ (տեսանյութ) Փետրվարի 24-ին գազ չի լինելու Ապրանքային շուկաներում անկում՝ ոսկին և պղինձը կորցնում են արժեքը Տեխնիկապես նրանք տարբեր են, սակայն հոգեբանական առումով շատ նման են. Դիբալան՝ Մեսսիի և Ռոնալդուի մասին Կենդանակերպի այս նշանները կսկսեն նոր կյանք. ո՞վ է փնտրում փող և անձնական երջանկություն Ուկրաինայում կարգավորումն անհնար է առանց ԱՄՆ մասնակցության. Օրբան Կուբայի առողջապահության նախարարը հայտարարել է, որ երկիրը կանգնած է հումանիտար աղետի առջև Խոշոր վթար, Շենգավիթում բախվել են «Toyota» ու «Jeep», 4 վիրավnրներից մեկն անչափահաս է
Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 4 մարզերում , այդ թվում «ԱրմենՏել»-ում , «ՎիվաՍել ՄՏՍ»-ում, ոսկու ֆաբրիկայում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 4-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ տարածքներ կհոսանքազրկվեն։
10:00-16:00 Ազատության պող. 16, 16ա, 20, Ներսիսյան փ. 2, 4 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Բաբաջանյան փ. 1, 1/1, 3/1, 5/1, 6, 21, 23/1, 25/1, 27/1, 29/1 շենքերը, Դավիթաշեն 2-րդ թաղ. 3, 4, 6; 3-րդ թաղ. 14, 15, 16, 17 շենքերը, Դավիթաշեն թաղ. 1, 6, 7 փողոցները, Բաբաջանյան փ. 1, 1/1, 3/1, 5/1, 6, 21, 23/1, 25/1, 27/1, 29/1 շենքերը, ՀԱ Բ-2 թաղ. 91 92, 93, 95, 119, 120, 121, 129, 130, 131, 132, 134 շենքերը, Արեշ 4փ. 69-100; 15փ. 1-34; 17փ. 1-31 սեփական տները, Արեշ 15փ. 3, 5, 7, 9 շենքերը, Արցախի փ. 37 շենքը, Մուրացանի փ. 192 շենքը եւ 165-231 սեփական տները,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դ.Մալյան փ. 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 20, 22 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,