Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ վեց մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մարտի 28-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Կոմիտասի պող. 3, 5Ա, 7/1 շենքերը, Բաղրամյան պող. 54, 56, 58, 69, 71 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 2-րդ փակ. 3-20 սեփական տները, Գյուլբենկյան փ. 36-38/2 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Գոգոլի փ. 2-26 սեփական տները, Դ.Անհաղթ փ. 10, 12, 14, 16, 18 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Ֆանարջյան փ. 33-60; 2-րդ նրբ. 25-42 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Բակունցի փ. 40, 42 սեփական տները, Ռուբինյանց փ. 5, 7, 9, Դրոյի փ. 8, 8/1, 8/2, 10, 12 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Եղ.Թադեւոսյան փ. 16, 18, 20, 22 շենքերը, Ս.Տարոնցի փ. 3/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3 շենքերը, Արեշ 3փ. 24-40; 5փ. 13-30; 7փ. 1-52; 9փ. 1-40; 16փ. 1-40; 20փ. 1-53; 26փ. 1-13; 32փ. 1-57; 40փ. 1-30 սեփական տները, Դիմիտրովի փ. 1-11, 38-74 սեփական տները եւ 78/1, 78/2 շենքերը, Ռոստովյան փ. 50-74 սեփական տները, Աթոյան անց. 12, 14, 16, 18, 20 շենքերը,
10:30-16:30 Փարպեցի փ. 1ա, 9, 11, 13 շենքերը, Պուշկինի փ. 64, Սարյան փ. 5 շենքերը, Թումանյան փ. 35ա, 35բ շենքերը, Թումանյան 2-րդ փակ. 2-11 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Ալեք Մանուկյան փ. 17 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 6-րդ զանգ.՝ ՀՀ ՊՆ Վազգեն Սարգսյանի անվան ռազմական համալսարանը, Քարշիչ ենթակայանը, նախկին «Չելդոն» ռեստորանը, Հայորդաց տունը, «Սթար Դիվայդ» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,