Հոգեկան հիվանդին գիտակից որևէ մարդ լուրջ չի կարող ընկալել
Պետրոս Կոստանյանն իր ֆեյսբուքյան էջում գրում է.
Շարքային խաբեբա Տիգրան Հովհաննիսյանին ճանաչողները նրան բնութագրում են 3 հատկանիշներով. առաջին՝ տգետ արարած, երկրորդ՝ պատվեր կատարող եւ տարբերակ երրորդ՝ փող մուրացող։ Երկար մտածելուց հետո, հասկացա, որ իրականում նրան լավագույնս բնութագրում են բոլոր երեք հատկանիշները միասին վերցրած:
Այն որ նրա՝ ժողովրդական խոսքով ասած «յանը տարած է», դա հասկացել են թեկուզ մեկ անգամ իր հետ գործ ունեցողները, բայց այն, որ խանգարումներն այս աստիճան սրվել է, ապացուցում է վերջինիս հերթական շիզոֆրենիկ վարքը:
Բանը նրանումն է, որ Տիգրան Հովհանիսյանը հերթական զառանցանքներով է հանդես եկել, կրկին ու կրկին թիրախավորելով Գագիկ Ծառուկյանի բարի համբավը, այլ հարց է որ վերոնշյալ հոգեկան հիվանդին գիտակից որևէ մարդ լուրջ չի կարող ընկալել, ուր մնաց լսել նրա մամուլի ասուլիսները:
Զարմանալին միայն այն է, թե պատվիրատուները ինչ աստիճանի հոգեկան հիվանդներ են, որ գործ են բռնում վերջինիս հետ:
Ինչևէ, նմանատիպների լավագույն լուծումը մեկ անգամ քիթը գետնին կպցնելը կլինի, որպեսզի հետագայում այլևս երբեք չփորձեն հասարակության տրամադրության հետ խաղալ:
Հորդորում եմ սույն շակալին դատի տալ անհիմն հերյուրանքների և բացահայտ զրպարտության համար:
Հ.Գ.Կցում եմ սույն վիդեոն, որպեսզի վերոնշյալ սողունը վերհիշի և մեկընդմիշտ հասկանա, թե ով է իրականում քամելեոնը և կլյաուզնիկը։