Հարգելի վարորդներ, Ձեր որակյալ աշխատանքով աջակցեք մեր ազգին և զինվորներին
Սիրելի օրինապահ, բարեխիղճ վարորդներ, հրավիրում ենք Ձեզ աշխատելու «Զին տաքսի» օնլայն ծառայությունում և միասին իրականացնելու մեր գաղափարները, որով պետք է հզորացնենք մեր երկիրը, բանակը և հարգանքի արժանանաք մեր ազգի կողմից: Սա մեր բոլորի վաղվա օրվա ծրագիրն է և միասին դեռ շատ անելիքներ ունենք անելու: «Զին տաքսի» օնլայն սերվիզում բոլորն աշխատում են մեկի՝ մեկը բոլորի կարգախոսով, միայն այդպես կարող ենք հզոր դառնալ: Սիրելի՛ վարորդներ, այս առաջարկը Ձեզ համար է: Մենք սահմանել ենք ի սկզբանե շուկայում շրջանառվող 10-11% օնլայն ծառայությունների գներից շատ տարբերվող, էժան և Ձեզ համար հարմարավետ տոկոսադրույք՝ 5% և կես գնից էլ ցածր: Մի ամբողջ անձնակազմ աշխատելու է Ձեզ համար: «Զին տաքսի» սերվիզը ժողովրդական է և աշխատելու է միմիայն ժողովրդի համար՝ եկամուտների 80% փոխանցելով Զ.Ք.Մ.Բ. հասարակական կազմակերպությանը: Մեր գաղափարները ժողովրդական է և «Զին տաքսի»-ն ժողովրդինն է, քանի որ 80% եկամուտները ծախսվելու է ժողովրդի, մեր ազգի կարիքները հոգալու համար: Մենք մեր աշխատանքները կսկսենք օքօստոսի 15-ից և մեկ ամիս հետո մեր քրտնաջան աշխատանքի շնորհիվ դուք կտեսնեք մեր բարեգործական ծրագրերի իրականացումը մեր իսկ էջերում: Առաջնային է համարվում հոգալ զինվորների կարիքները, այնուհետև կանդրադառնանք Հայաստանում ապրող բոլոր ծայրահեղ կարիքավորներին: Մենք աշխատելու ենք, որպեսզի Ձեր 10-ժամյա աշխատանքի դիմաց դուք օրվա մեջ վաստակեք 15.000-20.000 մաքուր գումար և հավատացեք, որ դա հնարավոր է, իսկ դրա համար պետք է համախմբվել մեկտեղ և աշխատել: Մենք դեռ շատ նախատեսված ծրագրեր ունենք իրական դարձնելու և դա պետք է անենք միասին, քանի որ իրարից անկախ աշխատելով մենք արդյունքի չենք հասնի, դա է վկայում տաքսու շուկայում առկա այսօրվա իրավիճակը: Նշենք նաև, որ դուք աշխատելով մեզ մոտ ժողովրդի կողմից կհամարվեք բարերար:
Միացեք մեզ «Զին տաքսի» և «Զինվորի քավոր Մարգարյան» բարեգործական կազմակերպությունների էջերին՝ FacebookInstagramVkOk, ավելի մանրամասն տեղեկացեք Ձեզ համար նախատեսված ծրագրերին և էջերն ակտիվ պահելով օգնեք հասնել զգալի արդյունքների:
Մեր ծառայության օնլայն հավելվածը կարող եք ներբեռնել Play Market կամ App Store հավելվածներից:
Զանգահարեք օգոստոսի 3-ից հետևյալ հեռախոսահամարով գրանցվելու և այլ հարցերին մանրամասն տեղեկանալու համար՝ 098 72-09-09:
Աստված օրհնի բոլորիդ: