Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում, այդ թվում զինմասում, բջջային կայաններում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 19-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-14։00 Ավան՝ Նարեկացի թաղ. 40 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Բաղրամյան պող. 26, 26գ շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 1-ին նրբ. 1 շենքը, Ներսիսյան փ. 1, 2, 4 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատության պող. 16, 16ա, 20, 24/4 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատության պող. 7, 7ա շենքերը, Կոմիտասի պող. 23/2 շենքը, Ադոնցի փ. 10, 12, 14 շենքերը, Ահարոնյան փ. 2/1, 2/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավիթ Անհաղթի փ. 3, 5, 7, 9, 13/5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներսիսյան փ. 6, 6ա, 8, 10 շենքերը, Վ.Վահյան փ. 1-54 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատամարտիկների նրբ. 1-40 սեփական տները, Արցախի փ. 10 շենքը,
10։30-16։30 Նորագյուղ թաղ. 1-369, 37-337, 51-354, 148-396, 166-396 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագյուղ թաղ. 64-350, 87-346 սեփական տներ մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Էջմիածնի հին խճուղի 40-107 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20, 5-47, 10-46 սեփական տները եւ 46/81 շենքը, Թաիրովի փ. 46, 46/81 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը եւ 3/1, 3/2 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիլիկիա թաղամաս մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիգոր Լուսավորչի 17 շենքը,
Մաշտոցի պող. 2, 4 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վերֆելի փ. 13-32 սեփական տները, Սիսվանի փ. 1-64 սեփական տները, Լուսինյանց փ. 32, 34 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Նուբարաշեն Բ թաղամասը,
11:00-17:00 «Էֆֆե», «Դավիթ Անհաղթ Սվա» ՍՊ ընկերությունները, Ազատության պող. 14 շենքը, Դավիթ Անհաղթի փ. 2, 4 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գոգոլի փ. 91-129 սեփական տները, Ռայնիսի փ. 82-108/1 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 44 դպրոցը, Շիրակի փ. 2, 2/7ա շենքերը, Շիրակի փողոցի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 69 դպրոցը, Արարատյան փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները եւ 3-րդ նրբանցքի սեփական տները, Բագրատունյաց փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տները, Արտաշիսյան փ․ 54, 56, 58, 62 շենքերը, Արտաշիսյան փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Մանթաշյան փ․ 12․ 10, 10ա, 8, 6, 4/2 շենքերը, Մանթաշյան 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Մադոյան, Օդեսայի, Պատկանյան, Դոդոխյան, Հրազդան փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Չարբախ 3, 7, 8, 9 փողոցները, Ներքին Չարբախ 7-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Ներքին Չարբախ 3-րդ փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00–14։00 Արարատ քաղաքի Շահումյան, Խանջյան, Իսահակյան, Երկաթուղայինների փողոցները մասնակի,
10։00–15։00 Դաշտավան, Դարդնիկ, Զորակ, Նիզամի, Դարակերտ, Խաչփառ, Ղուկասավան, Հայանիստ գյուղերը մասնակի, Արգավանդ, Ազատաշեն, Արբաթ, Գեղանիստ, Գետափնյա, Հովտաշատ գյուղերը, Մասիս քաղաքի Նոր եւ 2-րդ թաղամասերը մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,