Առաջին անգամ Հայաստանում անվճար առաքումով օնլայն սուպերմարկետ` Supermarket.am
Վերջերս գործարկված Supermarket.am-ը նոր օնլայն հայկական հարթակ է, որն առաջարկում է ամենանախընտրելի գինը շուկայում և այն էլ անվճար առաքմամբ: Կայքը հարմարավետ է օգտագործման մեջ և անընդհատ համալրվում է նոր ապրանքատեսականիով:
Supermarket.am-ը սպառողին է առաջարկում քաղցրավենիք, հյութեր, տնտեսական ապրանքներ, խմիչք և շատ ավելին: Կայքի շնորհիվ սպառողը կարող է խուսափել ժամանակի կորուստից, ճանապարհածախսից, խցանումներից, հերթերից և ձեռք բերել այն, ինչ իրեն անհրաժեշտ է ավելի հաճելի և մատչելի եղանակով:
Supermarket.am-ը առաջարկում է անհամեմատ ցածր գներ: Դրանցից օրինակ՝ Գարեջուր «Kilikia» 0.5լ` 360 դրամ, Շոկոլադե կոնֆետների հավաքածու «Ferrero Rocher» 200գ՝ 2750 դրամ, Գել «Domestos» 1լ` 970 դրամ, Շոկոլադե ձվիկ «Kinder Surprise»՝ 420 դրամ և այսպես շարունակ:
Պատվերներ ձևակերպելու համար ընդամենը հարկավոր է զանգահարել (011) 555-555 հեռախոսահամարով կամ կայքում համապատասխան ապրանքներն ընտրելով: