Երևանում և ևս ինը մարզում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 12-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երևան քաղաքում՝
10:00-16:00 Անդրանիկի փ. 45, 47 շենքերը, ՀԱ Բ-2 թաղ. 69 շենքը, Մելքումովի փ. 11 շենքը, Շինարարների փ. 15 շենքը, Բաբաջանյան փ. 55 շենքը, Անդրանիկի փ. 123, 125 շենքերը, Ճառագայթային Ա, Բ, Գ, Վ շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արեշ 35փ. 71-129; 37փ. 71-134 սեփական տները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան փ. 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 47, 49, 50 շենքերը, Ավետիսյան փ. 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 48, 51, 52, 53, 58 շենքերը, թիվ 88 դպրոցը, թիվ 117 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 43/1 շենքը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ․ 2-րդ նրբ. 4, 6 շենքերը, Գյուլիքեխվյան փ. 23, 23/1, 25, 25/1, 25/2, 29, 31 31/2, 35 շենքերը, Բակունցի փ․ 1-ին նրբ․ 5 և 2-րդ նրբ. 5 շենքերը, թիվ 258 մանկապարտեզը, թիվ 142 դպրոցը, Հովհաննիսյան փ. 4, 6, 6/1, 8, 8/1 շենքերը, Գայի պող․37, 39, 41, 43, 59 շենքերը, թիվ 5 պոլիկլինիկան, Միկոյան փ. 1, 2, 3, 4, 5 շենքերը, Ավան՝ Սայաթ-Նովա թաղ. 1/3, 1/4, 1/5, 2, 3, 4, 5 շենքերը, Ավան-Առինջ՝ Դուշամբեի փ. 1, 3, 5 շենքերը, Տաշքենդի նրբ. 8, 10, 12, 13, 15 շենքերը, թիվ 7 մանկապարտեզը, Բաբաջանյան նրբ․ 15 շենքը, թիվ 9 մանկապարտեզը, Ջրվեժ՝ Մայակ թաղամասի սեփական տները և շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 9փ. 51-73; 16փ. 35-74; 44փ. 45-92; 46փ. 1-40 սեփական տները և 50 փողոցի սեփական տները, Նոր Արեշ 11փ. 72 շենքը, Էրեբունի փ. 21, 21/1, 23 շենքերը, Ազատամարտիկների փ. 87, 89 շենքերը և 75-82 սեփական տները,
11:00-17:00 Արշակունյաց պող․30 շենքը, Ս․Տարոնցի փ․26 շենքը, Մայիսի 9-ի փ. 4/1, 4/2, 4/3 շենքերը, Ղարիբջանյան, Արագածի փողոցների սեփական տները, Շիրակի փ․21, 23, 25, 27, 29 շենքերը և 4-րդ նրբ․7ա շենքերը, Շիրակի փողոցի սեփական տները, Կարմիր Բլուր, Թավրիզյան, Սևքարեցի Սաքոյի, Սևաստոպոլյան, Կիևյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիևյան փ. 12, 12ա, 14, 14ա շենքերը, Օրբելի փ. 67 շենքը, «Էսկուլապ», «Կանայան և Կո» ՍՊ ընկերությունները, «Ալֆա Ֆարմ» ՓԲ ընկերությունը, թիվ 83 ավագ դպրոցը, Հ.Ներսիսյան փ. 1 շենքը, Ազատության պող. 24/4 շենքը, սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,