Երևանում և որոշ մարզերում մի քանի ժամ լույս չի լինի
Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 6-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Խաղաղ Դոնի փ. 15 շենքը, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ․ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31 շենքերը, «Անի» մսուր-մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Ն․ Սաֆարյան փողոցի սեփական տները,
11:00-15:00 Նորքի 4, 7, 10, 13, 17 փողոցները, Նորքի 12, 13 փողոցների 1-ին և 2-րդ նրբանցքները, Նորքի 6-րդ փողոցի 2-րդ նրբանցքը, Գ․Հովսեփյան 10 փողոցը, ՍերոԽանզադյան փողոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գայի պող. 59 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նոր-Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 62 շենքը, թիվ 163 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Գաջեգործների 1-ին փողոցի սեփական տները և 2-րդ փ. 1-39 սեփական տները, Նուբարաշեն փողոցի նրբ. 1-23 սեփական տները,
11:00-17:00 Տպագրիչների փ. 9, 11, 13 շենքերը, Հանրապետության 3-րդ նրբ. 2, 4, 6, 8 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի փ. 40, 42, 44 շենքերը, Սայաթ-Նովա փ. 39 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սողոմոն Տարոնցի փ․ 3, 5 շենքերը, Բագրատունյաց պող․ 29, 31 շենքերը, Վերին Շենգավիթ 10փ․ 19ա շենքը և 13-37 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաբաջանյան փ. 14 շենքը, Անդրանիկի փ. 23 շենքը, Մալաթիա փողոցը, Հալաբյան փ. 22Ա, 34 շենքերը, Սվաճյան փ. 12 շենք, Շերամի փ. 69 շենքը, Սիլիկյան 5, 7, 11, 13 փողոցները, Ֆուչիկի 2-րդ նրբ. 1 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ ՀԷԿ-ի, Ղափանցյան, Էմինեսկու և Բուսաբանական փողոցների սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բակունցի փ. 40, 42 շենքերը, Գյուլբենկյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 3, 5, 5ա, 7/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,