Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 12-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Խաղաղ Դոնի փ. 19/1 շենքը, Նուբարաշեն 11փ. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23 շենքերը, Նուբարաշեն 9 փողոցի վերջնամասի սեփական տները, Նուբարաշեն Բ թաղամասը և 175 դպրոցը,
11:00-15:00 Նուբարաշեն 2Ա նրբ. 1-10 սեփական տները, Դավիթ Բեկի փ. 22-25 սեփական տները և 2-րդ նրբ. 12-25 սեփական տները, Նորք Մարաշ՝ Ա․Արմենակյան փ. 202, 202/6 սեփական տները, «Սիլվեր Գլաս», «Բասնա» ՍՊ ընկերությունները, թիվ 121 մսուր-մանկապարտեզը, տարածքային սոցիալական ծառայության շենքը, Նորքի Այգիներ փ. 202, 203, 222, 135/6, 235, 272/10 սեփական տները, Հայաստանում Ռուսաստանի Դաշնության դեսպանատան շենքը, Նորք Մարաշ վարչական շրջանի շենքը, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Բագրևանդի փ. 1/3 շենքը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Քուչակ թաղ․ 20, 21 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Աբովյան փ. 62, 66 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հանրապետության փ. 69, 71, 79 շենքերը, Սախարովի փ. 4-21 սեփական տները, Տպագրիչների փ. 3, 5, 5ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 1/1 հասցեն, թիվ 145 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան 1, 2 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մալխասյանց փ. 3 շենքը և սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հ.Էմինի և Բակունցի փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վերին Շենգավիթ 11 և Մանթաշյան փողոցների սեփական տները, Լազոյի փ․ 4 շենքը, Լազոյի, Կաշեգործների փողոցների սեփական տները, Գարեգին Նժդեհի փ․ 29, 31/36, 29/3, 36ա, 36/3 շենքերը, Արշակունյաց պող․ 30, 32 շենքերը, Լազոյի փ․ 6 շենքը, Լազոյի նրբանցքի սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 9 փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Նորաշեն թաղ. 32, 33, 34 շենքերը, Իսակովի պող. 44/4 շենքերը, Անդրանիկի փ. 57, 61 շենքերը, Բաբաջանյան փ. 23/1 շենքը, Սեբաստիայի փ. 3 Ա, 3Բ շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,