Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 21-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Նորք-Մարաշ՝ Նորքի Այգիներ փ. 180, 243, 247 սեփական տները, Երկրաբանական գիտությունների ինստիտուտի շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գ.Հովսեփյան փ. 24/5 շենքը, «Հին Նորք» բիզնես կենտրոնը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նորք-Մարաշ՝ Նորքի Այգիներ փ. 255, 293 սեփական տները, Արմենակյան փ. 36-40 սեփական տները, Արմենակյան փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, «Նյուս Սքայ Գրուպ» ՍՊ ընկերությունը, մանկատան շենքը, Նորքի 7-րդ եւ 9-րդ փողոցների սեփական տները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 1/1 շենքը, Մոլդովական փ. 3/1, 5,48 շենքերը, թիվ 164 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մուրացան փ. 109 շենքը, Ռոստովյան փ. 13, 15, 17 շենքերը, Սասունցի Դավթի փ. 50-58 սեփական տները,
11:00-17:00 Այգեստան 11փ. 34-101 սեփական տները, Հերացու փ. 2, 2ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի փ. 4 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսահակյան փ. 8, 10, 12 շենքերը,Աբովյան փ. 38 շենքը, Իսահակյան փ. 12, 14, 18ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գարեգին Նժդեհի փ. 24 շենքը, Ֆրունզեի փ. 4/2, 4/4, 4/3, 6/3, 6/5, 6/6, 6/7 եւ 6/8 շենքերը, Ֆրունզեի փ. 8, 12, 16, 18, 10ա, 10, 8/1 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ադոնցի փ. 6/1, 8, 8/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Կոմիտասի պող. 20 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 17 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 112, 118 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Համբարձումյան փ. 18, 119 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փափազյան փ. 11 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 39 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շահումյան 8փ. 2, 4, 6 շենքերը, Սեբաստիայի փ. 82, 86 շենքերը Շերամի փ. 115 շենքը, Սիլիկյան թաղամասը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,