Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 12-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նորքի 2-րդ մ/շ՝ Մոլդովական փ. 4/2, 8/1, Թոթովենց փ. 11/2 բնակելի շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
11։00-17։00 Արամի փ. 64, 82, 84, Թումանյան փ. 31, 31Ա, 33, Փարպեցու փ. 15-28, Մաշտոցի պող. 29, 31, Ակբա բանկի շենքերը, Հին Երեւանցու փ. 57, 59, 61 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
Նորքի 5-րդ մ/շ՝ Մառի նրբ․ 1, Մառի փող․ 5, 7, 11, Միկոյան 19 բնակելի շենքերը, թիվ 166 դպրոցը, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
Նորքի 6-րդ մ/շ՝ Լյուքսեմբուրգի փող․ 1, 3, 6, 7, 9, Լյուքսեմբուրգի 1-ին նրբ․ 3, Գայի պող․ 36, 38/1 բնակելի շենքերը, թիվ 114 մ/մ-ը, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Գայի 1, Դ․, Մալյան 2, 4, 4/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11,Դ, Մալյան նրբ․ 1, Մոլդովական 4, 4/1, 13, 15, 17, 19 բնակելի շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Նորքի 7-րդ մ/շ՝ Խորենացի 41 բնակելի շենքը, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Արշակունյաց պող. 36Ա, Արտաշիսյան փ. 45/20, 45/21, 47/19, 49/19, 51/16, 51/17, 51/18, թիվ 132, 143 մանկապարտեզի շենքերը, Ներքին Չարբախ 1-ի, 3-րդ, 7-րդ փողոցները, Ղարբջանյան, Կատովսկի, Ն. Չարբախի 11փ. 2նրբ. սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Լենինգրադյան փ. 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, Շինարարների փ. 2, 4, Արզումանյան փ. 7 շենքերը, Ծերենցի փ., Ծերենցի փ. Շահումյան 8փ. 5, 7, 7Ա, Շահումյան 8փ. 8, 10, Րաֆֆու փ. 23 շենքերը, Ա.Տիգրանյան փ. 20, 38, Գյուլբենկյան փ. 23, 25, Ա.Ավետիսյան փ. 21, 23, Ազատության նրբ. 9ա, Ազատության պող. 9, 10 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ ու հանրային բաժանորդները, Փափազյան, Սունդուկյան փողոցների սեփական տները, Շրջանցիկ Թունել, Մանկական Քաղաք թաղամասում գտնվող սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,