10։00-16։00 Խաղաղ Դոնի փ. 5 շենք 3, 5, 6 մուտքերը,
11։00-15։00 Ռոստովյան փ. 34, 36 շենքերը եւ 2-50 սեփական տները, Նոր Արեշ 12փ. 1-23 սեփական տները,
11։00-17։00 Կողբացի փ. 67 շենքը, Մաշտոցի պող. 38, 40, 40ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսահակյան փ. 16, 16ա շենքերը, Կորյունի նրբ. 10, 11 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Պարոնյան 40 հասցեի Շտապ բժշկական օգնության շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զաքյան փ. 8 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Տիգրանյան փ. 3, 5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վարշավյան փ. 2, 4, 17 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատության պող. 12 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 20 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սեւքարեցի Սաքոյի, Հ.Սահյան փողոցների սեփական տները, Փափազյան նրբանցքի սեփական տները, Մալխասյանց փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չեխովի փ․18 շենքը, Բագրատունյաց պող․11, 34 շենքերը, Բագրատունյաց պողոտայի սեփական տները, Գարեգին Նժդեհի փ․ 31/36 շենքը, Արշակունյաց պող․ 36/3 շենքը, Մանկական պոլիկլինիկան, Արտաշիսյան փ․46, 48, 50, 50/1 շենքերը, Արշակունյաց պող․ 69 շենքի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Չարբախ թաղ. 3, 6, 7, 8, 10, 12, 15 սեփական տները, Ներքին Չարբախ թաղ. 2 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Ֆուչիկի փ. 29 շենքը, Հալաբյան փ. 26 շենքը, Բաշինջաղյան փ. 178 շենքը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 27, 28, 32, 33, 37 շենքերը, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 34, 35, 36, 37, 38 շենքերը, Դավիթաշեն 1-ին թաղ. 1, 11, 12, 13 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դ. Մալյան նրբ. 4, 4/1 շենքերը, Մոլդովական փ. 13, 15, 17, 19, 24, 24/2, 26, 26/1 շենքերը, Թոթովենցի փ. 8/2 շենքը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 24, 30 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,