Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 8 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 17-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Աբովյան փ. 3/2, 5/1 շենքերը, Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4 շենքերը, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-13։00 Ամիրյան փ. 2, 4, 10, 12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 20 շենքը, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տները, Բյուզանդի փ. 45-55 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Ամիրյան փ. 20-28 շենքերը եւ 76-80 սեփական տները, Բուզանդի փ. 85-107 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Էրեբունի» հյուրանոցը միակողմանի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գարեգին Նժդեհի փ․28, 30 շենքերը, Ֆրունզեի փ․18 շենքը, Եղիշե Թադեւոսյան նրբ․ 7, 9 շենքերը, Կաշեգործների փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 38, 39, 41 շենքերը, Անդրանիկի փ. 55, 57, 59, 61 շենքերը, Սվաճյան փ. 20, 22 շենքերը, Օհանովի փ. 44, 50, 52, 54, 58, 60, 62 շենքերը, Հալաբյան փ. 41, 43, 51, 53 շենքերը, Լուկաշինի փողոցը, Նորաշեն թաղ. 46 շենքը, Բաբաջանյան փ. 157 շենքեը, Բաբաջանյան փ. 15 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Սվաճյան փ. 34, 36 շենքերը, Շերամի փ. 49 շենքը, Արաբկիր 47 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռիգայի, Հրաչյա Քոչարի, Գրիգոր Արծրունի փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքեւխյան փ. 5, 7 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի փ. 9, 10, 12, 13 շենքերը, Միկոյան փ. 2, 4, 4/1, 6, 8, 10 շենքերը, Գալշոյան փ. 46, 48, 50 շենքերը, Մառի նրբ. 3, 4, 6, 8 շենքերը, թիվ 159 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 123, 128, 228 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,