«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 18-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11։00-15։00 Նուբարաշեն Բ թաղամասը,
11։00-17։00 «Էրեբունի» հյուրանոցը միակողմանի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 47 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 38 փողոցի սեփական տները, Կալենցի, Նիկոլ Դումանի, Բարբյուսի փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եղիշե Թադեւոսյան փ․ 3, 5, 7 շենքերը, Չեխովի փ․15 շենքը, Կաշեգործների փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 7, 8, 9, 11, 12 շենքերը, Ֆուչիկի փ. 2, 4 շենքերը, Մարգարյան փ. 1/1, 15 շենքերը, Ֆուչիկի փ. 24, 25/2 շենքերը, Օհանովի փ. 1, 44, 50, 52, 54, 58, 60, 62 շենքերը, Անդրանիկի փ. 33 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ՝ Միկոյան փ. 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 8, 10 շենքերը, Գայի պող. 59 շենքը, Գալշոյան փ. 46, 48, 50 շենքերը, Մառի նրբ. 3, 4, 6, 8 շենքերը, թիվ 159 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ՝ Դավիթ Բեկի փողոցի սեփական տները, Նորքի 17 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,