Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 6 մարզերում
Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 29-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Նար-Դոսի փ. 36, 36Ա շենքերը եւ 39-51 սեփական տները, Քրիստափորի փ. 7-49 սեփական տները, Նար-Դոսի փողոցի Սամբոյի դպրոցը,
11։00-15։00 Նուբարաշեն 6 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները,
11։00-17։00 Նալբանդյան փ. 27/25, 29, 35/38 շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 23, 25 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Վեկս» ՍՊ ընկերությունը, Ներքին Շենգավիթ 8 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 37փ. 1ա, 3/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 39փ. 1ա, 2, 2/1, 16-18/1 շենքերը եւ սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վ.Դավթյան փ. 29 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Պարույր Սեւակի փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Հրաչյա Քոչարի փ. 9, 11 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 30/3, 34, 34ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 16/4 շենքը, Գր.Արծրունի փ. 10 շենքը եւ սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Այգեձորի 1-ին փակ. 22 շենքը եւ սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 21, 23 շենքերը եւ սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Պռոշյան փ. 1 շենքը եւ սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Քանաքեռ ՀԷԿ-ի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Շրջանցիկ Թունել, Ղափանցյան փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-12։30 Արարատ քաղաքի Շահումյան, Կոլխոզնիկների, Պուշկինի, Մուրացան, Աղբյուր Սերոբի, Սալակիթ, Խանջյան, Չարենցի, Ղուկասյան, Տպագրիչների, Երկաթուղայինների, Աբովյան, Գրիբոյեդովի, Ցեմենտագործների փողոցները մասնակի, Այգավան, Ավշար, Արարատ գյուղերը մասնակի,