10:00-16։00 Աթոյան անցուղու 11, 13, 15, 15, 19, 21, Դիմիտրով փ. 76, 78, 80 շենքերը,
11:00-13։00 Խաղաղ Դոնի փ. 23 շենքը,
11:00-17։00 Ե.Կողբացի փ. 30, Տերյան փ. 1, 3, 3Ա, Իսրայելյան փ. 30-45, Պարոնյան փ. 7-13, Ձորագյուղի 17, 21 շենքերը և հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 12, Բ. Մուրադյան փ. (Գայի 55), 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 71 բնակելի շենքերը և հարակից ոչ բանկիչ բաժանորդները, Արզումանյան փ. 17, Լենինգրադյան փ. 40Ա, Ճառագայթի Բ, Նորաշեն 45, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 2Բ, 37, 37Ա, 4-րդ թաղ. 30, 49 (2-րդ մուտքը), Իսակովի փ. 52/4, 52/5 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Անտառային փ. 11, 120, 120/14, 125, 127/1-127/5, 127/7-127/15, 130/2, 136/5, 138, 138/3, 140/3, 146/1, 150/17, 154/8, 160/5, 160/6, 160/7, 160/9, 160/12, 160/13, 178/2, 186/11, 186/14, 186/17, 188, 188/17, 192, 192/1, 220, Լեռ Կամսար 30/3, 40/2, Վերին Անտառային 13, 15, 17, 19, 23, 123/3, 136/2, 144, Լ.Ազգալդյան 12/5 շենքերը, Անտառային 120-124/2, 148, Վերին Անտառային 136/6 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները: