«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 14-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Պուշկինի փ. 42, 44, 46, 48 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեստան 11փ. 34-101 սեփական տները, Հերացի փ. 2, 2ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շտապ բժշկական օգնության շենքը (Պարոնյան փ. 40) և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Նարեկացի թաղ. 1Ա, 1Բ, 30, 35, 36, 40, 41, 42, 43, 54 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի փ. 10, 12 շենքերը, Շոպրոնի 2-րդ նրբ․ 8 շենքը; 3-րդ նրբ․ 3, 4, 5, 6, 7 շենքերը; 4-րդ նրբ․ 4, 6, 8 շենքերը, թիվ 236 մսուր-մանկապարտեզը, թիվ 163 դպրոցը, Գյուրջյան փ. 60, 62 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,