Պայթյուն ոստիկանական բաժանմունքի մոտ, առնվազն 2 մարդ մաhացել է, 14-ը՝ վիրավnրվել Շարունակում ենք տաքանալ․ Գագիկ Սուրենյան (տեսանյութ) Իրանը պետք է հրաժարվի հարստացված ուրանից. Նեթանյահու Այս նկարի ո՞ր թվերի մեջ էիք պատկերացնում ձեզ ութ տարի առաջ․ Արմեն Աշոտյան Արտառոց դեպք՝ Երևանում, ամուսինը նկատել է, որ կինը ձեռքը դրել է մեկ այլ տղամարդու ուսին, ու փորձել է հանդիպել վերջինի հետ Նոյեմբերյանի համայնքային ոստիկաններին է հանձնվել երկու հետախուզվող Պեսկովն ասել է, թե ովքեր են լինելու Ժնևի բանակցություններում ռուսական պատվիրակության կազմում Ադրբեջանցիների հետ քննարկումների ժամանակ անցյալը մոռանալու խոսք չկա, որքան էլ ծանր է անցյալը, փորձենք խաղաղության գործընթացը դարձնել անշրջելի. հայկական կողմի մասնակից Ուկրաինան չի կրկնի 2014 թվականի սխալը․ Զելենսկի Վաղը Բաքվի ռազմական դատարանում կշարունակվի Ռուբեն Վարդանյանի նկատմամբ շինծու «դատավարությունը»
Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 4-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Թումանյան փ. 27 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան փ. 10, 27 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան 2, 4 շենքերը, Վարդանանց փ. 15 շենքի IV մուտքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տները, Բուզանդի 107 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բուզանդի փողոցի «ՀայԿապալ» ՓԲ ընկերությունը, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արամի փ. 64, 82-84 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Հրազդան» կենտրոնական մարզադաշտը միակողմանի, «Հովնանյան» եւ «Ավետիսյան» առանձնատները, «Հրազդան" հյուրանոցը,
11։00-17։00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 6 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Շենգավիթ 10 փողոցի սեփական տները, Նորագավիթ 1, 2, 4, 6, 7 փողոցները, Նորագավիթ 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Նորագավիթ 3-րդ փողոցի 1-ին փակուղու սեփական տները, Նորագավիթ 4-րդ փողոցի 1-ին փակուղու սեփական տները, Արտաշատի խճուղու սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նազարբեկյան փ. 17 շենքը, Բաբաջանյան փ. 157, 159, 163, 165, 167 շենքերը, Իսակովի պող. 44, 44/1,44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 46 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան, Ուլնեցի եւ Պռոշյան փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գոգոլի փակուղու սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆանարջյան փողոցի սեփական տները, «Վազգեն Աբգարյան» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 35 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,