Պայթյուն ոստիկանական բաժանմունքի մոտ, առնվազն 2 մարդ մաhացել է, 14-ը՝ վիրավnրվել Շարունակում ենք տաքանալ․ Գագիկ Սուրենյան (տեսանյութ) Իրանը պետք է հրաժարվի հարստացված ուրանից. Նեթանյահու Այս նկարի ո՞ր թվերի մեջ էիք պատկերացնում ձեզ ութ տարի առաջ․ Արմեն Աշոտյան Արտառոց դեպք՝ Երևանում, ամուսինը նկատել է, որ կինը ձեռքը դրել է մեկ այլ տղամարդու ուսին, ու փորձել է հանդիպել վերջինի հետ Նոյեմբերյանի համայնքային ոստիկաններին է հանձնվել երկու հետախուզվող Պեսկովն ասել է, թե ովքեր են լինելու Ժնևի բանակցություններում ռուսական պատվիրակության կազմում Ադրբեջանցիների հետ քննարկումների ժամանակ անցյալը մոռանալու խոսք չկա, որքան էլ ծանր է անցյալը, փորձենք խաղաղության գործընթացը դարձնել անշրջելի. հայկական կողմի մասնակից Ուկրաինան չի կրկնի 2014 թվականի սխալը․ Զելենսկի Վաղը Բաքվի ռազմական դատարանում կշարունակվի Ռուբեն Վարդանյանի նկատմամբ շինծու «դատավարությունը»
Երևանում և 8 մարզում այսօր սպասվում են էլեկտրաէներգիայի անջատումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 10-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Այգեստան 1, 2, 9, 10, 11 փողոցները մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան փ. 2, 4 շենքերը, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տները, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 116 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ՝ Նորքի 5, 7, 9, 10, 11, 13, 17 փողոցների սեփական տները, Նորքի Այգիներ փ. 180 սեփական տունը, Նորքի 13 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Արցախի փ. 15, 50, 51, 52 սեփական տները, Երկաթուղայինների 1-4 փողոցների 1-24 սեփական տները,
11։00-17։00 Կոմիտասի պող. 28ա, 30 շենքերը, Հրաչյա Քոչարի փ. 25 շենքը, Վ․Փափազյան փ. 17, 17ա շենքերը, Մ․Ավետիսյան 2, 3, 4 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անդրանիկի փ. 132 շենքը, Դավիթաշեն 1-ին թաղ. 5 շենք, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ. 31 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորաշեն թաղ. 41 շենքը, Բաշինջաղյան փ. 173 շենքը, Նորագավիթ 6 փողոցի սեփական տները, Նորագավիթ 12 փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Արտաշատի խճուղու սեփական տները, Արշակունյաց պող․30, 32 շենքերը, Լազոյի փ․ 6 շենքը, Լազոյի փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ն․Ստեփանյան փ. 8 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թոթովենցի փ. 10 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,