«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 12-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նալբանդյան փ. 116 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք-Մարաշ թաղ. 1, 4, 5, 6, 7 փողոցների սեփական տները, Նորքի 2-րդ փողոցի 1, 2 նրբանցքների սեփական տները, Գ.Հովսեփյան փողոցի սեփական տները, Ս.Խանզադյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 22 շենքը, Սվաճյան փ. 40 շենքը, Նազարբեկյան փ. 1Ա, 1Բ, 2, 4, 5, 6, 6Ա, 31, 31Ա շենքերը, ՀԱ Բ-2 թաղ. 91, 92, 93, 95 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փափազյան փ. 27, 27/1 շենքերը, Հ.Էմինի փ. 60, 80 շենքերը, Մանուշյան փ. 65 շենքը, Ն.Զարյան փ. 74, 74/2, 74/5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բարբյուսի, Դումանի, Հակոբյան փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագավիթ 8, 9, 10 փողոցների սեփական տները, Նորագավիթ 10 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Լազոյի փ. 4 շենքը, Լազոյի, Կաշեգործների փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ն.Ստեփանյան փ. 6, 7 շենքերը, Մոլդովական փ. 48/3 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 4 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,